НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Розділи:

9. Додатки та підтверджуючі документи

9.1. За який період надається виписка банку по рахунку?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Довідка про рух коштів на рахунках подається за звітний квартал.

Довідку подають політичні партії та її місцеві організації, які мають відкриті в установах банків рахунки (п. 10 розділу ІІ Положення про порядок подання Звіту).

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати

9.2. Які особливості проходження зовнішнього незалежного аудиту фінансової звітності політичної партії?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Партія, яка отримувала державне фінансування, зобов’язана пройти зовнішній незалежний аудит фінансової звітності у рік, наступний за роком отримання державного фінансування (ч. 3 ст. 17 Закону).

Політична партія має право укладати договір на проведення зовнішнього незалежного аудиту з тією самою аудиторською фірмою не більш як 3 роки поспіль Порядок залучення аудиторської фірми для проведення зовнішнього незалежного аудиту фінансової звітності визначається Статутом політичної партії (ч. 7, 8 ст. 17 Закону)

Результати такого аудиту політична партія зобов’язана додати до Звіту за IV квартал звітного року (ч. 11 ст. 17 Закону в редакції, що діяла до 16.01.2020)

Увага!

Предметом аудиту є фінансова звітність політичної партії в розумінні Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».  До фінансової звітності політичної партії в розумінні Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україн» Звіт не належить.

Політична партія не зобов’язана проводити аудит фінансової звітності її місцевих організацій.

У ході вказаного аудиту перевіряються показники Звіту партії та її місцевих організацій (ч. 5 ст. 17 Закону).

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати

9.3. Чи потрібно подавати звіти місцевих організацій, які розміщені на тимчасово окупованих територіях?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Ні, не потрібно.

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати

9.4. Які особливості звітування про проходження внутрішнього фінансового аудиту?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Щорічний внутрішній фінансовий аудит зобов’язані проходити всі політичні партії.

Він здійснюється органом (посадовою особою) відповідної партії, її місцевої організації, уповноваженим проводити внутрішньопартійний фінансовий контроль (аудит) за надходженнями та витратами політичної партії (місцевої організації партії) (ст. 17 Закону).

Результати такого аудиту політична партія зобов’язана додати до Звіту за IV квартал звітного року (ч. 11 ст. 17 Закону в редакції, що діяла до 16.01.2020).

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати

9.5. Чи необхідно додавати до Звіту політичної партії звіт місцевої організації, що перебуває у стані ліквідації, припинення, чи припиненої на дату подання Звіту або у звітному періоді?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Так, необхідно.

Звіти місцевих організацій, що перебувають у стані ліквідації / припинення, подаються за періоди до дати ліквідації такого структурного утворення як юридичної особи.

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати

9.6. Чи потрібно й надалі подавати поквартально баланси, за умови, що згідно з П(С)БО до контролюючого органу підприємства та організації подають лише річні баланси (тобто одноразово)?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Ні, не потрібно, крім випадків, коли такий баланс підтверджує відповідні відомості у Звіті.

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати