НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
8. У першому кроці Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані система не пропускає Вас до заповнення подальших кроків через обрані відповіді «Ні»

III. Виникають технічні питання щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

8. У першому кроці Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані система не пропускає Вас до заповнення подальших кроків через обрані відповіді «Ні»

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подають певні категорії осіб: особи, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які займають посади з високим рівнем корупційних ризиків.

Варто перевірити, чи належить Ваша посада до зазначених вище, адже посадовці інших категорій Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подають.

Переглянути перелік осіб та детальніше ознайомитись з роз’ясненнями НАЗК з цього приводу Ви можете у пунктах № 22 (посилання https://wiki.nazk.gov.ua/?sl=4199) та № 23 (посилання: https://wiki.nazk.gov.ua/?sl=4202) роз’яснень, а також за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/?cat=283 (пункти 205 – 224 роз’яснень). Також Ви можете звернутись за консультацією до уповноваженої особи з питань запобігання корупції в установі, де Ви працюєте.

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
2
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати

9. Чи можливо внести зміни у Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?

Видалити
з вибраного
Додати
у вибране

Виправити подане Повідомлення про суттєві зміни неможливо.

Якщо Ви допустилися помилки та подали з нею документ, – Ви можете повідомити про це НАЗК через персональний електронний кабінет.

Там, поруч із вкладками «Мої документи» та «Мій профіль», знаходиться вкладка «Мої повідомлення». Слід обрати її та створити нове повідомлення, в якому у вільній формі описати виявлені неточності або помилки та їх причини.

Ця інформація може бути врахована Національним агентством у разі проведення повної перевірки Вашої декларації.

Версія для друку
Чи була ця публікація корисною?
3
arrow_up
Так
0
arrow_down
Ні
Ваші зауваження
Закрити
Надіслати