База знань Роз’яснення
НАЗК - База знань

VII. Технічні питання, що виникають під час роботи з Реєстром порушників

 

39. Як отримати довідку в реєстрі порушників?

  01.09.2022 Чинна публікація

Для того, щоб отримати довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, необхідно перейти за посиланням https://corruptinfo.nazk.gov.ua/ та натиснути на кнопку «Отримати особисту довідку фізичної особи» чи «Отримати особисту довідку юридичної особи» залежно від типу суб’єкта, який бажає отримати довідку. Після цього у полі «Оберіть центр сертифікації ключів» необхідно обрати орган, що видав Вам КЕП, завантажити Ваш КЕП та ввести пароль до нього. Зауважте, що для отримання особистої довідки фізичної особи необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис фізичної особи, а для отримання особистої довідки юридичної особи – необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис юридичної особи або печатки. Далі варто натиснути кнопку «Отримати довідку». Вона буде сформована приблизно протягом хвилини – її можна буде використовувати в офіційній комунікації. Детальну інформацію про Реєстр корупціонерів можна прочитати за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/0127/. Зверніть увагу на те, що під час дії воєнного стану публічний пошук у Реєстрі обмежений, тож Ви можете лише отримувати інформацію стосовно себе чи Вашої юридичної особи.  

Чи була ця публікація корисною? Так Ні

40. Виникають Помилки при зчитуванні параметрів файлового сховища; при отриманні параметрів файлового сховища; при зчитуванні особистого ключа з носія ключової інформації; при доступі до носія ключової інформації або Сертифікат не знайдено

  01.09.2022 Чинна публікація
Для коректної роботи з Єдиним державним реєстром осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, слід використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії та операційну систему, що підтримується розробниками (Windows 10 або 11, MacOS, CentOS, Ubuntu).

Для отримання особистої довідки фізичної особи необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис фізичної особи, а для отримання особистої довідки юридичної особи – необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис юридичної особи або печатки.

Разом з тим до кваліфікованого електронного підпису мають бути наявні сертифікати підписання та шифрування. Наявність сертифікатів Ви можете перевірити на сайті кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, яким Вам видано кваліфікований електронний підпис.

Також такі помилки можуть виникати через неправильне обрання типу носія. При вході до Реєстру у полі «Тип носія» варто обирати назву носія без слова «Носій» у дужках (зазвичай це варіант «е.ключ чи смарт-карта Автор (PKCS#11)»). Також Ви можете перевірити Ваш КЕП за посиланням https://id.gov.ua/sign, де серед іншої інформації буде зазначено тип Вашого носія.

Окрім того, спробуйте завантажити архів Corruptinfo за посиланням: https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/Corruptinfo.zip.

Вміст архіву:
  • EUSignWebInstall.exe
  • EUSignWebUpdate.exe
  • Сертифікати
  • Інструкція.pdf

Просимо виконати дії, зазначені в інструкції. Якщо помилка не зникне, – будь ласка, повідомте нас про це на скриньку Технічної допомоги – support@nazk.gov.ua.
Чи була ця публікація корисною? Так Ні

41. Виникає Помилка із назвою «Повідомлення оператору»

  01.09.2022 Чинна публікація
При виникненні помилки «Повідомлення оператору» необхідно встановити програмне забезпечення, доступне за посиланнями у вікні з назвою «ПОВІДОМЛЕННЯ ОПЕРАТОРУ».

Така помилка має виникати лише у разі використання захищеного носія. Якщо Ви використовуєте файл особистого ключа КЕП, варто закрити вікно «ПОВІДОМЛЕННЯ ОПЕРАТОРУ» та обрати поле «Використовувати файл з особистим ключем».
Чи була ця публікація корисною? Так Ні

42. Виникає Помилка взаємодії з криптографічною бібліотекою

  01.09.2022 Чинна публікація
Для коректної роботи з Єдиним державним реєстром осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, слід використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії.

Спробуйте перевірити версію Google Chrome – зробити це можна у його налаштуваннях. Для цього варто натиснути на три вертикальні крапки праворуч угорі вікна браузера, далі обрати «Довідка» та «Про браузер». У вікні, що відкриється, буде зазначено номер версії браузера – зазвичай це числовий код із 10-11 цифр та 3 крапок. Якщо браузер запропонує Вам встановити оновлення, – слід зробити це або оновити браузер самостійно за посиланням https://www.google.com/chrome/.

Зауважте, що Реєстри НАЗК коректно працюють з операційними системами, що підтримуються розробниками (Windows 10 або 11, MacOS, CentOS, Ubuntu).
Чи була ця публікація корисною? Так Ні

43. Не працює пошук у Реєстрі корупціонерів під час війни

  02.09.2022 Чинна публікація
У зв’язку із впровадженням воєнного стану в Україні та технічними роботами в Реєстрах доступ до публічної частини Реєстру корупціонерів обмежено, тож здійснювати пошук по відкритій частині Реєстру неможливо.

Водночас Ви маєте змогу отримати в Реєстрі довідку чи замовити витяг у НАЗК. Для отримання довідки на стартовій сторінці Реєстру https://corruptinfo.nazk.gov.ua/ слід натиснути кнопку «Отримати довідку фізичної особи» чи «Отримати довідку юридичної особи». Далі необхідно обрати Ваш КНЕДП та КЕП, ввести пароль та натиснути кнопку «Отримати довідку».

Для отримання витягу з Реєстру Ви можете скористатись інструкцією: https://wiki.nazk.gov.ua/1068/.
Чи була ця публікація корисною? Так Ні